نتیجه استعلام

پس از اینکه فرم استعلام هزینه حمل را تکمیل و ارسال کردید شناسه ای به عنوان شماره درخواست به شما تعلق خواهد گرفت. کافیست این شناسه را پس از تقریبا سه ساعت در کادر زیر وارد کنید و دکمه جستجو را فشار دهید.

نتیجه استعلام در قالب یک جدول نمایش داده خواهد شد که در آن مبداء ، مقصد ، هزینه تقریبی حمل ( ریال ) و مدت زمان تقریبی حمل ( ریال ) نمایش داده خواهد شد.

علت تقریبی بودن این هزینه و زمان حمل این است که ممکن است در انتقال اطلاعات اشتباهاتی صورت گرفته باشد ولی هرچه باشد این تقریب زیاد نیست و نمی تواند بیش از 15 درصد خطا داشته باشد.

در پایان اگر با هزینه و زمان اعلام شده موافق باشید همانطور که در انتهای صفحه نیز قید شده است می توانید از طریق صفحه سفارش ارسال بار دستور حمل بار خود را صادر کنید.در این صفحه باید شناسه ای که هنگام استعلام دریافت کرده اید را حتما وارد کنید.

با صدور دستور حمل شناسه پیگیری به شما داده خواهد که شما را قادر می سازد رهگیری بار خود را از مبداء تا مقصد بوسیله صفحه رهگیری انجام دهید.

با دریافت دستور صادر شده در محموله شما در مبداء و محل درب فرستنده تحویل گرفته شده و در مقصد و محل درب گیرنده تحویل داده خواهد شد.

اگر از نتیجه استعلام راضی هستید و با هزینه و مدت زمان حمل تقریبی سفارش خود موافقید و قصد دارید تا سفارشتان انجام شود فقط کافیست اینجا را کلیک کنید و سفارش خود را تایید کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا