درباره ما

وایو که با نام‌های واتا و پاوانا نیز شناخته می‌شود خدای بادها و همچنین پیام‌آور خدایان در آیین هندو است. مطلب جالبی در مورد این نام اساطیری در ویکی پدیا وجود دارد که می توانید از اینجا آن را مطالعه فرمایید. شرکت واثق ارسال یوبان که با مسئولیت محدود به ثبت رسیده است با نام اختصاری وایو قریب به ده سال است که در حوزه حمل و نقل جاده ای بار در قالب خرده بار و دربستی در حال فعالیت است و توانسته است در این مدت با کسب تجارب فراوان و ایجاد ارتباطات سازنده خدمات ارزنده ای به مشتریان خود ارائه دهد.

وایو امروز در قریب به 400 شهر و شهرستان در چهارگوشه ایران عزیزمان نمایندگان فعال جهت توزیع بارهای ارسالی دارد و با ناوگانی متشکل از خودروهای سبک تا سنگین قادر است انواع محموله های تجاری و بازرگانی را از فرستندگان آن ها که غالبا از میان شرکت ها ، سازمان ها ، تجار و کارخانجات هستند در سطح استان تهران دریافت کرده و به گیرندگان آن ها در اقصی نقاط ایران در کوتاه ترین زمان ممکن برساند.

وایو در ادامه فعالیت حرفه ای خود دو پورتال با کاربردهای متفاوت را طراحی کرده و در معرض استفاده کاربران قرار داده است که در ادامه شرح مختصری درباره آنها ارائه می شود:

پورتال حمل اِکس

حمل اِکس پورتالی با امکانات ویژه است که کاربران در هیچ سامانه دیگری نمونه آن را نخواهند دید. در این پورتال کاربردهای خوبی مانند کاریابی برای فعالان این صنف وجود دارد.همچنین کاربردهای عام تری برای فرستندگان و گیرندگان بار وجود دارد که به شرح زیر معرفی می شوند.

حمل اکس

جستجوی شهرها

اگر کسی بخواهد بوسیله باربری ها باری را به یک شهر بفرستد قبل از هرچیزی باید بداند کدام باربری به مقصد دلخواه او خدمات ارائه می دهد. برای این منظور کافیست در کادر جستجوی پورتال نام شهر را وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. بلافاصله با فهرستی که دو یا چند باربری را در قالب یک جدول نشان می دهد روبرو می شوید که ضمن معرفی باربری های فعال به مقصد شهر مورد نظر امکانات دیگری مانند مسیریابی به هریک از باربری های معرفی شده ، امتیاز هر باربری از تجربیات کاربران قبلی و اطلاعات مختصری از باربری ها را معرفی می کند.

جستجوی باربری ها

فهرستی از اکثریت باربری ها به همراه نقشه جانمایی انبارهای آنان و شهرهایی که توسط آنها خدمات دریافت می کنند در این بخش است. در واقع با توجه به اینکه باربری ها مکان های بزرگی هستند پس از یافتن باربری مورد نظر در بخش فوق باید بدانید انبار مورد نظر شما در کجای این باربری های وسیع قرارگرفته تا در پی جستجوی آن با مراجعه انبار به انبار و پرسیدن از افراد از پا نیافتید.

درخواست جمع آوری بار

در این سرویس افراد می توانند درخواست دهند تا بار ایشان از هر محلی که تعیین می کنند جمع آوری شود. فرق بزرگ این سرویس با سرویس های موجود این است که کاربر نیاز ندارد تا عضو هیچ سایت یا اپلیکشنی شود و یا برای پر کردن فرمهای مختلف و صفحه به صفحه یا استفاده از جی پی اس وقت بگذارد. فقط کافیست یک فرم خیلی کوتاه را پر کرده و ارسال کند. بلافاصله کارشناسان با او تماس می گیرند و اطلاعات لازم تبادل می شود. مثلا متقاضی حمل بار می تواند هزینه تقریبی ( 80 درصد دقیق ) ارسال بار تا درب گیرنده خود در هر شهری را بپرسد.

پورتال هایپربار

هایپربار یک پورتال اختصاصی برای تامین کنندگان فروشگاه های زنجیره ای در تهران و شهرستان ها است. این پورتال با در نظر گرفتن نیازمندی های این گروه از کاربران به گونه ای طراحی شده است تا حداکثر آرامش را به آنان برگرداند تا بتوانند بدون هرگونه مزاحمت فکری به امور کاری و ارزش آفرین خود بپردازند. در ادامه به برخی از کاربردهای آن اشاره کوتاهی می شود.

هایپربار

اعلام بار

این عنوان یک فرم است که هر یک از کاربران پورتال به وسیله آن سفارشاتی را که طی روز جاری یا فردا به بارانداز خواهند فرستاد را اعلام می کنند. مزیت این کار این است که تیم ارسال و متصدیان می توانند با ملاحظه محموله های در راه نسبت به اختصاص ماشین مربوطه و مدیریت بهتر ناوگان اثربخش تر عمل کنند. این فرم که صرفا 3 فیلد ضروری دارد در عین سادگی کمک کی کند تا سرعت تخلیه بار و ارسال به مقصد افزایش قابل توجهی پیدا کند.

پیگیری محموله

به وسیله این امکان کاربران کلیه مراحل ارسال و تحویل بار خود تا تحویل نهایی به فروشگاه مقصد را می توانند پایش کنند. اطلاع از وضعیت بار ، دیدن عکس رسید تحویل بار به فروشگاه ، آرشیو سوابق ارسال و بایگانی کلیه رسیدهای تحویل بار که با شماره بارنامه یا بازه تاریخی ارسال قابل جستجو و بازیابی هستند از جمله امکانات این بخش است.

گزارشات

کاربر می تواند هر زمان که مایل بود تجزیه و تحلیل سوابق ارسال بار خود را در این بخش ببیند. مجموع و میانگین بارهای ارسالی ، میانگین ارسال به فروشگاه ، جمع ریالی کرایه ، میانگین هزینه ارسال نسبت به هر فروشگاه ، نمودار دایره ای وضعیت تحویل بار ، نمودار میله ای پراکندگی توزیع بر اساس فروشگاه و بر اساس شهر و نیز فیلتر کردن همه این اطلاعات بر اساس تاریخ ، فروشگاه و شهر به صورت جداگانه یا ترکیبی از دیگر امکانات این بخش است.

یکی دیگر از خدمات وایو ابداع فرمولی برای اعلام هزینه حمل بار به هر گوشه از ایران است. اطلاع از هزینه حمل برای صاحبان بار بسیار ضروری است ولی به دلایل مختلف باربری ها شرکت ها از اعلام هزینه خودداری کرده و صاحب بار را ملزم می کنند تا بار خود را حتما نزد آنها ببرد تا هزینه حمل را اعلام کنند که اتفاقات بعد از این مرحله لازم به بازتعریف نیست. ما در وایو به پشتوانه سال ها حضور و هزاران تجربه با ابداع یک فرم بسیار ساده کمک می کنیم تا از نرخ عمومی هزینه حمل خود با دقت حدودا 80% مطلع شوید. صاحبان بار می دانند که علم به هزینه ولو با تقریب چقدر برایشان مهم است.

وایو خدمات دیگری نیز دارد مانند خدمات ویژه فروشگاه های اینترنتی و فروش مجازی یا خدمات انبارداری که دعوت می گردد با گشت و گذار در سایت و مطالعه صفحات آن ما را بهتر بشناسید.امیدواریم با این توضیحات درک و تصور بیشتری از وایو پیدا کرده باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا