درباره ما

وایو نام ثبت شده شرکت واثق ارسال یوبان با مسئولیت محدود است و نزدیک به ده سال است که در زمینه حمل ، ارسال و توزیع محموله های تجاری و خانگی در تهران ، از تهران به سراسر کشور و بالعکس فعالیت می کند.

این شرکت همواره سعی نموده تا با تمرکز بر خدمات جاری خود و ارتقاء کیفیت آنها راه ها و روش های نوین و بروز در حوزه حمل و نقل را پیدا یا ابداع کرده و با طراحی صحیح و اجرای دقیق آنها ضمن پاسخ شایسته به خواست ها و نیازهای فعلی مشتریان خود ذائقه و سلیقه آنها را نیز با خدمات نوین آشنا نماید.

سرویسی که در این سامانه معرفی می شود در راستای تلاش ما برای ارائه خدمات جدید می باشد که مطابق با تحقیقات انجام شده هم در سطح جامعه خودمان و هم در میان جوامع غیر ایرانی نیاز به این خدمت به صورت بالقوه در میان هم وطنان شریف و محترم کاملا محسوس بود. ما ضمن ارائه توضیحات ضروری در هر مرحله و صفحه پرسش و پاسخ های کوتاهی نیز در این صفحه تدارک دیده ایم که کاربران عزیز می توانند با مطالعه اجمالی آنها با نوع خدمات موجود بیشتر آشنا شوند.

وایو

این شرکت برای تکمیل چرخه عملیات خود و ارائه خدمات حمل بار به صورت درب تا درب از تهران به سراسر ایران از شبکه بین شهری خود به نام حمل اِکس hamlEx بهره می برد.در واقع وایو ماموریت دارد تا ضمن ارائه خدمت درب تا درب در سطح تهران ، محموله های به مقصد دیگر شهرها را نیز از سطح تهران جمع آوری کرده و با تخلیه آنها در بارانداز بین شهری خود یا همان حمل اِکس امکان درب تا درب از تهران به سراسر کشور را فراهم کند.در شهرستان ها نمایندگان این شرکت با تخلیه ماشین بار اعزام شده عملیات تفکیک و تحویل محموله ها تا درب گیرندگان را انجام خواهند داد.