فروشگاه اینترنتی مدیسه

فروشگاه اینترنتی مدیسه

فروشگاه مدیسه در مرداد ماه ۱۳۹۴ تاسیس و در فضای اینترنت رونمایی شد. اعتماد به مدیسه با یکی از بزرگترین و معتبرترین گروه های اقتصادی کشورمان پیوند خورده که در طول بیش از نیم قرن اخیر ارائه‌کننده برترین برندهای ایرانی و بین‌المللی بوده ‌است. مدیسه در طول فعالیت خود با جمع‌آوری دهها هزار کالای موجود در سایت تلاش کرده سلایق متنوع مخاطبان خود را پوشش دهد. پرسنل حدود ۱۰۰ نفره مدیسه متعهد به خدمت‌رسانی سریع، دقیق و رضایت‌بخش به شما هستند. سیستم توزیع کالا و خدمات مشتریان ما با به‌ کارگیری زیرساختهای استاندارد بین‌المللی تضمین‌کننده‌ تحویل به موقع کالا و پشتیبانی پاسخگو و پیگیرانه است و تجربه‌ خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان می‌آورد.

تصور کنید در مرکز خریدی در حال قدم زدن هستید و از گشت‌زدن در فضایی زیبا، خدماتی متفاوت و خرید از برندهای متنوع و برتر بین المللی و ایرانی لذت می‌برید. مدیسه چنین مرکز خریدی در فضای آنلاین است که در آن مجموعه‌ای از محصولات برتر بهترین برندهای بین المللی و ملی ایران انتخاب و گردآوری شده تا شما با صرف کمترین زمان و انرژی آنها را ببینید، مقایسه کنید و در نهایت با اطمینان خاطر از اصالت کالاها خریدی لذت بخش و متفاوت داشته باشید. در تلاش هستیم هر آنچه برای یک سبک زندگی شیک و امروزی نیاز دارید، از پوشاک، لوازم آرایش و عطر تا لوازم خانه، الکترونیک و کالاهای سوپرمارکتی و فراتر از آن را با یک کلیک درب منزل شما تحویل دهیم.

مدیسه تلاش می‌کند دوستی خوش‌سلیقه برای شما باشد؛ کالاهایی که در مدیسه می‌بینید با دقت انتخاب شده‌اند‌ و با همین دقت و جزئیات معرفی و ارائه و تحویل داده می‌شوند. جزییات برای ما مهم‌اند؛ در دنیای شتاب‌زده‌ای که ما را احاطه کرده‌ است، مدیسه از شما دعوت می‌کند تا مکث کنید، برندها و محصولات برتر و خاص را بیشتر بشناسید و با خرید از بین آنها با سلیقه‌ شخصی‌تان، از سبک متمایز خود و کودکتان، فضای خانه و محل کارتان و… لذت ببرید.

مدیسه فراز و نشیب و تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته‌است. پس از سالها خدمت رسانی تصمیم به ارتقاء زیرساخت‌ها و بستر اطلاعاتی سیستم مدیسه گرفتیم و در اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ سایت مدیسه را با امکاناتی بروز و شکل و شمایلی مطابق استانداردهای جهانی رونمایی کردیم. مدیسه در حال رشد است و در این راه دست در دست شما و به پشتوانه تیمی انرژی، فعال و نوآور به سمت خدمت‌رسانی هرچه بهتر به شما قدم بر خواهد داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.