سوالات پر تکرار

سوالات پرتکرار و کوتاه

هر فروشنده ای می تواند با ما قرارداد همکاری منعقد کند یا اینکه بدون عقد قرارداد هرگاه نیاز به حمل بار داشت با مراجعه به این وب سایت و تکمیل فرم مربوطه سفارش حمل خود را ثبت کند.تفاوت در نرخ خدمات است که در صورت عقد قرارداد قابل مذاکره و شامل تخفیفاتی خواهد بود.

قطعا برای کسانی که اقدام به عقد قرارداد می کنند شرایط بهتر و انتخاب های متنوع تری وجود خواهد داشت مانند تخفیف در هزینه ها و یا ارائه خدمات ویژه و غیره

اگر منظور از مجموعه های دیگر پست یا تیپاکس و همانند آنها باشد جواب مثبت است که مقدار تفاوت از نیم تا چند برابر متناسب با نوع بار و مقصد متفاوت است.

برای خدمات مختلف طول زمان مختلفی وجود دارد.مثلا برای درون شهری تهران از یک تا ۲۴ ساعت زمان ممکن است طول بکشد.برای برون شهری از تهران به سراسر کشور هم از ۲۴ ساعت تا ۷۲ ساعت زمان متغیر است.

اکنون از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب کشور بیش از ۵۰۰ شعبه و نماینده در حال همکاری با وایو هستند

نخیر . هیچ شرطی برای عضویت در سایت وجود ندارد.

در حال حاضر خیر ولی به زودی برقرار خواهد شد

فرستنده هنگام تکمیل فرم سفارش حمل یک شماره رهگیری ۷ رقمی دریافت می کند.فرستنده یا گیرنده ای که کد رهگیری را در اختیار دارد با وارد کردن آن در محل مربوطه از وضعیت بار در آن لحظه مطلع می شود. با مراجعه به صفحه رهگیری محموله نحوه کار این امکانات را بهتر درک خواهید کرد.

بله . هنگام جمع آوری محموله ها ارزش آن از فرستنده سوال شده و در بارنامه ذکر می شود و با توجه به پراخت ۷۰۰ تومان به ازاء هر یک میلیون تومان ارزش محموله ، هرگونه خطر و خسارت جبران خواهد شد.

بله . شرکتها می توانند یک توافق اولیه انجام دهند و در ادامه بدون نیاز به تکمیل فرم برای هر مرحله ارسال طبق برنامه تعیین شده یا بر اساس اعلام فرستنده اقدامات حمل بار برای آن ها انجام شود.لازم به یادآوریست که هنگام توافق هر انعطافی می توان به خرج داد.

برای کسانی که در قالب شرکت یا شخص بطور دائم و مستمر اقدام به ارسال بار می کنند بله. برای این افراد پس از مذاکرات لازم تعرفه ویژه خودشان تدوین می شود.

بله . اگر مایل به همکاری با وایو باشید ، در هر شغل و تخصصی که باشید می توانید با مراجعه به این صفحه درخواست خود را بفرستید تا با شما تماس گرفته شده و درخواست شما پیگیری شود.

نخیر . بسته بندی محموله بر عهده فرستنده است و باید آن را به گونه ای بسته بندی کند که از خطرات احتمالی در امان باشد.

نخیر . گرچه ما در بیش از ۵۰۰ شهر و شهرستان نماینده و شعبه داریم ولی باز هم شهرستان هایی هستند که خارج از پوشش ما هستند ضمن اینکه روستاها در پوشش عملیات ما نیستند مگر آنکه میان وایو و فروشگاه اینترنتی یا شرکت یا شخص قراردادی منعقد شده باشد و ارسال به روستاها در آن قرارداد وجود داشته باشد.

همانطور که گفته شد محموله ها در قبال همه خسارات تا سقف ارزش اعلام شده بیمه هستند و در صورتی که نیاز به جبران خسارت باشد غالبا تا یک ماه پس از دریافت مدارک از صاحب محموله خسارت ایشان پرداخت می شود.

اگر مایل باشید تا محموله ارسالی خودتان را تا بارانداز ما بیاورید مانعی وجود ندارد. لوکیشن ما در انتهای صفحه خانه سایت در دسترس است.

بر اساس قانون هر محموله ای که حمل آن ممنوع نباشد توسط ما قابل ارسال است

شخص به فرستنده ای گفته می شود که راسا کالایی را به صورت مجازی یا غیرمجازی خریداری کرده و خود آن را مستقیما و بدون واسطه به عملیات حمل و ارسال می سپارد.

فروشگاه اما به فرستنده ای گفته می شود که در قالب یک فروشگاه اینترنتی ، یک فروشگاه اینستاگرامی یا هر نوع فروشگاه دیگر و حتی هر فروشگاه یا شرکت غیرمجازی تعداد زیادی سفارش را روزانه انجام  میدهد و آن ها را به نیابت از طرف خریدار یا فروشنده به عملیات حمل و ارسال می سپارد.

نوع حملی است که در سطح تهران و کرج انجام می شود و حداکثر زمان از لحظه تحویل به ما تا تحویل به گیرنده در تهران ۴ و در کرج ۵ ساعت است.این نوع حمل سفارشی است و محدودیت ابعاد محموله دارد و طبعا هزینه آن بیشتر هم هست و برای کارهای مهم یا فوری گزینه مناسبی است.برای توضیحات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

نوع حملی است که در سطح تهران و کرج انجام می شود و با جمع آوری سفارشات تا ساعت ۱۵ هر روز و تفکیک و تجمیع شبانه آنها عملیات تحویل به گیرندگان هر یک از فردا ساعت ۸ صبح شروع می شود.در این نوع حمل هم تا حدی محدودیت ابعاد محموله وجود دارد ولی هزینه آن منطقی و از نوع سفارشی کمتر است.برای توضیحات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

این نوع حمل خدمتی بزرگ است که تحولی در صنعت حمل بار ایران ایجاد خواهد کرد ولی در ابتدای راه است و فعلا ۵ شهر یا مرکز استان تحت پوشش آن است. به طور خلاصه باید گفت در این روش برای انتقال بار از شهری به شهر دیگر ، قرار است نیازی به وجود تهران به عنوان شهر واسطه نباشد ( در حال حاضر بیشتر بارهایی که مبدا و مقصد آنها دو شهر متفاوت هستند الزاما باید از مسیر تهران به مقصد برسند ). هدف از این کار پایین آوردن هزینه حمل است و شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این خدمت از اینجا بدست بیاورید.

یعنی هرکسی که قصد ارسال محموله ای به کسی در هر کشور دیگر داشته باشد می تواند خدمات درب تا درب مناسبی برای این خواسته خود از ما دریافت کند. ما محموله را از فرستنده تحویل می گیریم و با انجام تشریفات قانونی و گمرکی آن از طرف فرستنده با همکاری یکی از فورواردرهای معتبر بین المللی که طرف کاری ما محسوب می شود محموله را در کمترین زمان به مناسب ترین قیمت به دست گیرنده آن می رسانیم.

از جهت نوع خدمات نخیر ولی از جهت انجام همه خدمات بله.

یعنی ۴ نوع حمل بار چه برای شخص و چه برای فروشگاه یا شرکت با همان کیفیتی که ادعا شده است اجرا می گردد ولی ممکن است به اشخاص در همه مناطق سرویس داده نشود( البته این محدودیت در حال کم شدن است ).مثلا برای مراجعه به شخص در دارآباد تهران برای ارسال ۲۴ ساعته تهران - البرز یا تهران به سراسر کشور فعلا محدودیت ناوگان داریم.البته تعداد این قبیل نقاط خاص خیلی کم است و شما می توانید سفارش خود را اعلام کنید و همکاران ما در صورت نیاز به هر توضیحی با شما تماس خواهند گرفت.

 

امیدواریم که توانسته باشیم اطلاعات کافی و مورد نیاز شما را ارائه کرده باشیم ولی اگر هنوز سوالی در ذهن شما باقی مانده است حتما آن را برای ما از طریق این صفحه بفرستید تا ضمن اینکه پاسخ شما را می دهیم با اضافه کردن آن به فهرست سوالات در غنای این صفحه به کمک شما تلاش کرده باشیم.در صورت نیاز به عملیات پرتکرار و تجاری هم می توانید از مجموعه حمل اِکس که در زمره مجموعه های همکار است بهره کافی ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.