حمل تهران و البرز

درون شهری تهران و البرز

به دلیل وجود دفاتر و انبارهای وایو در تهران خدمت درب تا درب شهری ما در سطح تهران و البرز از هر شهر دیگری کامل تر است.ناگفته نماند برخی از نواحی برای انجام عملیات حمل بار هنوز دشواری هایی دارند.مثلا توزیع محموله در دارآباد قطعا با توزیع محموله در سعادت آباد یکی نیست.پس لطفا اگر در مناطقی مانند دارآباد یا حواشی تهران هستید پیام بدهید و حضور پیک در آن منطقه را استعلام کنید. خدمات درون شهری تهران و البرز ما به شرح زیر است.

ارسال سفارشی

همانگونه که از نام این خدمت پیداست از طرف فرستنده و حتی شاید گیرنده به صورت ویژه و اختصاصی اعلام می شود.زمان ارسال و تحویل بار در این خدمت حداقل است و برای محموله های تهران به تهران بیشتر از ۴ ساعت نخواهد بود. جهت محموله های تهران به البرز یک ساعت به این زمان اضافه شده و حداکثر زمان لازم ۵ ساعت است. جهت محموله های البرز به البرز و البرز به تهران فعلا خدمات ارائه نمی شود ولی این خدمت خیلی خیلی زود برقرار خواهد شد. با توجه به ترافیک موجود در تهران و محدودیت های ترافیکی در این خدمت اغلب یه دستگاه موتور سیکلت به کار گرفته می شود پس بهتر است ابعاد محموله به گونه ای باشد که از توان حمل موتور سیکلت خارج نباشد اما در صورتی که محموله بزرگتر از ظرفیت موتورسیکلت باشد هم این خدمت قابل ارائه است و یک دستگاه وانت و یا ساید نیسان جهت ارسال اختصاص خواهد یافت ولی تفاوت آن با محموله های کوچک تر در زمان انجام کار و هزینه آن است.هرچند با وجود وانت یا نیسان هم قطعا کمترین زمان صرف خواهد شد.در صورتی که نوع محموله بزرگ تر از توان موتورسیکلت باشد همکاران ما حتما با سفارش گذار تماس گرفته و مشاوره های لازم یا هماهنگی های ضروری را انجام خواهند داد. برای اطلاع از هزینه این خدمت به صفحه تعرفه درون شهری تهران و البرز و جهت اعلام سفارش خود به این صفحه مراجعه نمایید.

تحویل 4 ساعته
ارسال سفارشی

۲۴ ساعته

این سرویس محدودیت ابعاد ارسال سفارشی را ندارد و فرستنده یا گیرنده می تواند هر نوع بار با هر ابعادی را در سطح شهر تهران با این روش جابجا نماید.لازم است بدانید برای سازماندهی و مدیریت عملیات حمل سفارش های هر روز تا ساعت ۱۵ در نوبت حمل فردا قرار خواهند گرفت و اگر سفارشی ساعت مثلا ۱۶ ثبت شود امکان تحویل آن برای فردا وجود نخواهد داشت. همانگونه که گفته شد همه سفارشات از صبح تا ساعت ۱۵ تجمیع شده و ناوگان جمع آوری از صبح به آدرس های فرستنده مراجعه خواهند کرد و پس از جمع آوری ، تفکیک و سایر عملیات ضروری ، توزیع این بارها از ساعت ۸ صبح فردا میان گیرندگان انجام می گیرد.این خدمت جهت محموله های از تهران به تهران و از تهران به البرز در حال حاضر ارائه می گردد و جهت محموله های البرز به البرز یا البرز به تهران خیلی خیلی زود امکانات لازم اختصاص یافته و عملیات آن اجرایی خواهد شد.

جهت اطلاع از هزینه جمع آوری و توزیع محموله خود به این روش می توانید به صفحه تعرفه ارسال ۲۴ ساعته تهران و البرز مراجعه نمایید و درصورت تمایل جهت سفارش گذاری اینجا را کلیک کنید.

تحویل 24 ساعته
ارسال ۲۴ ساعته

لازم به ذکر می باشد که در سامانه حمل اِکس که از مجموعه های این گروه است نظام متفاوت و ساده ای به همراه اطلاعات بسیار از صنعت خرده بار وجود دارد که مراجعه به آن حتما خالی از لطف نخواهد بود.