ثبت سفر

دوست دارید از سفرهای خود درآمد کسب کنید؟ مایل هستید تا بخشی از هزینه های سفر خود را به راحتی تمام جبران کنید؟ موافق هستید که اگر بتوان از زمان و امکانات پول بدست آورد ، چراکه نه؟ ما به شما کمک می کنیم تا اگر در یک مسیر یا چندین مسیر دائما در سفر و جابجایی هستید یا اینکه گاهی اوقات به سفر می روید بتوانید درآمدی کسب کنید و کمی خرج راه برای خودتان دست و پا کنید.

افراد زیادی در شهر شما هستند که در جستجوی یک کالای خاص می باشند و گاهی این کالای خاص در همان شهری فروخته می شود که شما الان در آن بسر می برید و به زودی هم به شهر خودتان بازخواهید گشت. شاید الان در یزد و در حال انجام یک ماموریت کاری هستید و هفته بعد به شهر خودتان ، مثلا اهواز ، بازخواهید گشت. چندین نفر همین الان در نقاط مختلف اهواز هستند که دلشان میخواست با خوردن کمی باقلوای اصیل یزدی کامشان را شیرین می کردند. چرا شما باقلوای آنها را به دستشان نرسانید و بابت این کار مبلغی دریافت نکنید؟

تعداد زیادی از هموطنان ما در شهرهای مختلف بخاطر پیدا نشدن فلان قطعه یدکی خودروی لوکسشان که خراب شده مدتی است که سوار ماشینشان نشده اند در حالیکه قطعه مورد نظر آنها در امارات به راحتی پیدا می شود البته مگر می شود به همین راحتی رفت امارات و آن قطعه را خرید؟ ولی چرا شما که الان در امارات هستید و هفته بعد به ایران بازخواهید گشت این کار را نکنید؟ هم مشکل هم وطنتان حل می شود هم از غیب درآمدی کسب کنید.

چقدر هموطنان بیمار ما در شهرهای مختلف وجود دارند که فلان دارو یا فلان مکمل غذایی درمان درد آنهاست و شما که چند روز بعد از لندن ، پاریس ، هامبورگ یا دیگر شهرهای اروپایی به ایران بازخواهید گشت می توانید آن ها را به نیازشان برسانید و هزینه این کار را دریافت کنید.

این ها مثال هایی بودند برای پاسخ به سوالات ابتدای متن. حالا حتما می دانید که این بخش از خدمات ما چگونه کار می کند و شما اگر مسافرید و مایل به همکاری هستید چگونه می توانید از سفر خود کسب درآمد کنید.برای ثبت مشخصات سفر خودتان بعد از عضویت در سایت ( الزامی است ) می توانید به فرم ثبت سفر مراجعه کنید. همچنین می توانید فهرستی از نیازهای مطرح شده را در این صفحه پیدا کنید و از میان آنها نیازهایی که با سفر شما مطابقت بیشتری دارند انتخاب کنید.البته برای دیدن جزئیات سفارشات هم باید قبلا عضو سایت شده باشید. ولی یادتان باشد به نکات زیر دقت کافی بنمایید.

  • در نوشتن هر مقصد و مبدا خود دقت کنید تا غلط املایی نداشته باشید چراکه در اینصورت در فهرست نتایج جستجو حضور نخواهید داشت
  • تاریخی که برای سفر خود اعلام می کنید به گونه ای باشد که فرصت تهیه سفارشی که قبول کردید را داشته باشید.
  • با توجه به وسیله ای که با آن سفر خواهید کرد وزن قابل قبول را سنجیده و دقیق اعلام کنید.
  • در انتخاب نوع و روش تحویل اول به امکانات و شرایط خودتان فکر کنید. اگر شک دارید که بتوانید خودتان سفارش را تحویل بدهید یا دوست ندارید سفارش دهنده به شما مراجعه کند گزینه تحویل توسط وایو را انتخاب کنید. وایو محموله را از محلی که شما بگویید تحویل می گیرد و به محلی که سفارش دهنده بگوید می رساند.البته یادتان باشد این سرویس هزینه خواهد داشت و شما هنگام تعیین نرخ همکاری یا قبول سفارش قاعدتا باید کمی فتیله را پایین بکشید.
  • نرخی که برای این همکاری پیشنهاد می دهید و دستمزی که مطالبه می کنید واقعی باشد و مطابق و درخور کاری باشد که انجام می شود. البته شما هر عددی می توانید بنویسید و این سفارش دهندگان خواهند بود که در نهایت انتخاب خواهند کرد.
  • اگر برای همکاری خود شروطی در نظر دارید به صورت مفید و مختصر در فیلد توضیحات بنویسید.
  • لطفا سفارشی را که نمی توانید انجام دهید قبول نکنید. وفای به عهد صفتی نیکوست و خلف وعده صفتی نکوهیده. اگر شرایط شما ناگهانی تغییر کرد و از انجام سفارش به هر دلیلی منصرف شدید سفارش دهنده را فورا باخبر کنید تا بتواند با مسافر دیگری همکاری کند. یادتان باشد صرفنظر از جنبه های مثبت و منفی اخلاقی ایجاد نارضایتی مستمر منجر به محدودیت موقت یا حتی دائمی مسافر از دسترسی به سایت خواهد شد.