ثبت سفارش خرید

آیا نیاز به خرید جنسی را تا به حال داشته اید که به نظرتان دست نیافتنی بود و از خیرش گذشته اید؟ آیا کالایی نیاز داشتید که در شهر شما عرضه نمی شده ؟ آیا به دلیل تحریم ها از خرید مستقیم چیزی محروم بودید؟ ما امروز اینجا هستیم تا به شما بگوییم دیگر برای خرید هیچ چیزی مشکل نخواهید داشت.حتی اگر خرید شما در آن سوی کره زمین باشد.فقط کافیست ثبت سفارش خود را از اینجا انجام دهید.

مثلا اگر به دنبال خرید فلان کتاب هستید که به تازگی در فلان کشور چاپ شده است یا دلتان هوس نقل مخصوص ارومیه یا زیتون پرورده مخصوص فلان فروشگاه در محمودآباد کرده است ولی در مثلا بیرجند زندگی می کنید یا صنعتگری هستید و به یک نمونه از فلان محصول در کشور چین نیاز دارید یا کارخانه داری هستید که یکی از ماشین آلات ساخت آلمان شما به خاطر خرابی فلان قطعه خاموش شده و به تولید شما لطمه زده است با استفاده از امکانات این سایت و ثبت سفارش نیاز خود ، می توانید راحت تر و سریع تر از چیزی که فکرش را می کردید به نیاز خود برسید.

فقط کافیست مختصات نیاز خود را در فرم سفارش خرید وارد کنید ( البته ابتدا باید عضو سایت بشوید ) تا هموطنانی که در سفر از شهر محل عرضه نیاز شما به شهر محل اقامت شما هستند ثبت سفارش شما را ببینند ، آن را بخرند و همراه خودشان برایتان بیاورند. به همین سادگی. نیاز شما ممکن است در یک فروشگاه در فلان شهر کشور عزیزمان عرضه شود یا اینکه یک فروشگاه اینترنتی در فلان شهر اروپایی آن را به فروش برساند.شما به عنوان کسی که به دنبال خرید کالای مورد نظرتان هستید باید به مسافرتان دقیقا بگویید که نیاز شما را از کدام فروشگاه در کدام خیابان و کوچه و پلاک می تواند بخرد یا اینکه کالای مورد نظرتان را در سایت عرضه کننده پیدا کنید و لینک آن را به مسافر ارائه دهید.باقی موارد مشخصات کالای شماست تا مسافر بتواند خرید دقیقی داشته باشد.مثلا اگر مالک یک دستگاه مرسدس بنز سری A و سال تولید ۲۰۱۷ هستید و سرسیلندر ماشین شما باید تعویض شود و در ایران پیدا نمی شود ولی شما سراغ دارید که در دبی قابل عرضه است لینک صفحه فروش آن در وب سایت فروشنده چیزی شبیه به این خواهد بود.(https://shop.awawdeh.ae/parts-cylinder-head-mercedes-a-class-7).فقط باید در فرم ثبت سفارش خرید این لینک را در محل مخصوص آن کپی باید کرد.ثبت سفارش خرید که می گوییم یعنی همین.

پس از تکمیل فرم سفارش خرید باید وجه آن را بعلاوه مبلغی که بابت خرید ، حمل و تحویل آن در نظر گرفته اید با رفتن به این صفحه پیش وایو به امانت بگذارید تا خیال مسافر راحت باشد که اصل پول پرداخت شده و هزینه خرید آن را به دست خواهد آورد.پس از انجام مرحله پرداخت سفارش شما در فهرست جستجو نشان داده و توسط مسافران انتخاب خواهد شد.

البته شما می توانید از این صفحه فهرستی از مسافران را میان شهری که کالای شما آنجا عرضه می شود و شهری که در آن زندگی می کنید دریافت کنید ( برای این کار هم ابتدا باید عضو سایت شوید ) و جزئیات و شرایط هر مسافر را کاملا بررسی کنید و احتمالا یکی از مسافران را برای سفارش خود انتخاب کنید ولی این کار شما را از تکمیل فرم سفارش خرید بی نیاز نخواهد کرد زیرا مسافران بدون اطمینان از واریز هزینه سفارش انجام آن را قبول نخواهند کرد.پس اگر سری به فهرست مسافران زدید و مسافر مناسبی پیدا کردید بلافاصله این فرم را تکمیل کنید تا سفارشتان در مسیر انجام قرار بگیرد.

حال که این توضیحات را خواندید به این نکات هم لطفا توجه بفرمایید:

ثبت سفارش
 • اگر خریدتان اینترنتی است می توانید پس از پیدا کردن صفحه فروشگاه در اینترنت لینک آن را کپی کرده و در این قسمت وارد کنید.
 • اگر خریدتان غیر اینترنتی است می توانید آدرس دقیق محل فروش کالا را در این فیلد تایپ کنید یا اگر جایی قبلا تایپ شده از آنجا کپی کرده و اینجا وارد کنید.
 • منظور از نام کالا توضیحات آن نیست.نام دقیق کالا را اینجا بنویسید.مثلا اگر کپسول مکمل کلسیم از آلمان سفارش دارید در این قسمت بنویسید کپسول مکمل کلسیم. نوشتن کلمه کلی دارو غلط است و سفارش ما را کسی انجام نخواهد داد.
 • در نوشتن شهر محل خرید و شهر محل تحویل غلط املایی نداشته باشید زیرا مسافرانی که سفارشات را جستجو خواهند کرد سفارش شما را نخواهند دید.
 • در درج تاریخ دقت کنید و زمانی را اعلام کنید که خودتان برای دریافت سفارشات حتما حضور خواهید داشت.
 • دانستن و نوشتن وزن تقریبی سفارش بر عهده خریدار است زیرا مسافری که مثلا با هواپیما سفر می کند حتما محدودیت وزن قابل حمل دارد و اگر وزن واقعی کالا از وزنی که شما اعلام کردید تفاوت فاحش داشته باشد سفارشتان را انجام نخواهد داد.
 • وارد کردن عکس کالای سفارش داده شده ، اگر وجود داشته باشد ، هم کمک بزرگی به خرید دقیق توسط مسافر خواهد کرد و هم باعث خواهد شد سفارش شما برای مسافران خاص باشد.
 • اگر توضیحات و شرایطی برای سفارش خود قائل هستید به صورت مفید و مختصر در قسمت توضیحات وارد کنید.
 • برای وارد کردن قیمت کالا حتما تحقیق کافی کنید زیرا شما به همین مقدار باید پرداخت کنید و اگر قیمت کالا بیشتر باشد مسافر از انجام سفارش شما منصرف خواهد شد.
 • در اعلام مبلغ پیشنهادی به مسافر بابت انجام سفارش به حساسیت و شرایط کالا و همچنین فوریت نیاز خودتان فکر کنید.لازم به گفتن نیست این مبلغ برای مسافران و انتخاب سفارش شما مهم خواهد بود.
 • وفای به عهد صفتی نیکوست و خلف وعده صفتی نکوهیده. اگر شرایط شما ناگهانی تغییر کرد و از انجام شدن سفارشتان به هر دلیلی منصرف شدید مسافر خود را فورا باخبر کنید تا بتواند با سفارش دهنده دیگری همکاری کند و به وایو خبر دهید تا سفارش شما حذف شود. یادتان باشد صرفنظر از جنبه های مثبت و منفی اخلاقی ایجاد نارضایتی مستمر منجر به محدودیت موقت یا حتی دائمی خریدار از دسترسی به سایت خواهد شد.