تهران به سراسر کشور

تهران به سراسر کشور

امکان ارسال هر نوع محموله از تهران به سراسر کشور به این روش وجود دارد و فرستنده یا گیرنده فقط لازم است به این صفحه مراجعه کرده و سفارش خود را اعلام کنند.البته نکاتی در این نوع حمل وجود دارد که بهتر است آن ها را قبل از اقدام به ارسال بدانید.

این شرکت به دلیل سابقه دیرینه خود در این صنعت دارای شبکه نمایندگی و ناوگان ملکی و غیرملکی کافی می باشد پس هرگونه استفاده از ناوگان شرکت پست و خدمات آن توسط ما منتفی است.این یک تفاوت بزرگ نسبت به سایر همکاران است که نتیجه آن کاهش قابل توجه هزینه ارسال و افزایش زمان ارسال است که هر دو نتیجه برای هر فرستنده یا گیرنده ای ارزشمند خواهد بود.

محاسبه هزینه حمل در این روش بر اساس وزن محموله نیست بلکه ترکیبی از مولفه های ابعاد ، مقصد ، نوع بار و غیره که حاصل تجربه ماست در محاسبه بکار گرفته شده اند که نتیجه آن هم خوشبختانه خوب بوده است. همچنین زمان حمل در این روش از ۲۴ ساعت تا ۷۲ ساعت متغیر است. به عبارتی محموله های به مقصد شهرهای خیلی نزدیک ، نزدیک و میانه فردا به دست گیرندگان خود خواهند رسید. محموله های به مقصد شهرهای دور و خیلی دور هم بین ۲ الی ۳ روز بعد از صدور بارنامه در تهران به دست گیرندگان خود خواهند رسید. شرح و معرفی و توضیح دسته بندی شهرها در این صفحه موجود است.

سفارشاتی که در این صفحه ثبت می شوند از صبح جمع آوری می گردند و همانند سرویس ۲۴ ساعته درون شهری تهران آخرین سفارشی که در عملیات حمل هر روز قرار می گیرد سفاشی است که تا ساعت ۱۵ ثبت شده باشد.همکاران ما شبانه با تخلیه و تفکیک محموله ها در بارانداز اصلی و بارگیری آن ها در خودروهای بین شهری هر شهر کمک می کنند تا گیرندگان فردا محموله خود را دریافت کنند. در مقصد نمایندگان ما اولین کاری که انجام می دهند تماس با گیرنده است تا برای مراجعه و تحویل بار هماهنگی های لازم را انجام دهند.چنانچه برای تحویل روز و ساعت مشخصی تعیین شد و گیرنده آن را رعایت نکرد هزینه یک نوبت مراجعه درون شهری بابت آن محموله محاسبه و اخذ خواهد شد.

ارسال به سراسر کشور

گیرندگان باید هنگام دریافت محموله خود آن را از حیث ظاهر بررسی کنند و در صورت وجود هرگونه ایراد و اشکال آن را به نماینده توزیع عودت دهند در غیر اینصورت و چنانچه محموله ای دریافت شده و رسید تحویل آن امضا گردد هیچ گونه اعتراضی پس از آن قابل قبول نخواهد بود.

چنانچه گیرنده به دلایلی غیر از سلامت محموله از دریافت بار خود منصرف شود باید در فرم مربوطه ای که همراه نماینده توزیع است علت آن را قید نماید تا فرستنده پیگیری های لازم را انجام دهد.همچنین گیرنده باید هرگونه که بار در تهران بارنامه شده است به همان گونه بار را به شرط سلامت تحویل بگیرد و امکان تجزیه بار وجود ندارد. یعنی اگر محموله های شامل ۳ قطعه است گیرنده نمی تواند ۲ قطعه آن را تحویل بگیرد و یک قطعه را عودت دهد. یا هر سه را باید تحویل بگیرد و یا هر سه را باید پس بدهد.

در خصوص محموله های پرداخت در محل در حال حاضر این خدمت فعال نیست ولی خبر خوب این است که تمهیدات لازم برای این خدمت در حال انجام است و به زودی یکی از بزرگترین شبکه های پرداخت در محل توسط این شرکت اجرا و پیاده می شود.

جهت اطلاع از هزینه ارسال و توزیع بار به این روش می توانید به تعرفه آن که در لینک پاراگراف سوم همین صفحه مراجعه نمایید.همچنین اگر مایل از اطلاع از اخبار و حواشی این صنعت پرسرعت هستید می توانید به سایت بارنا که به نوعی خبرگزاری اختصاصی صنعت خرده بار است مراجعه نمایید.