تماس با ما

تماس با ما

از اینکه وقت خود را صرف ارسال پیام به ما کرده اید سپاسگذاریم.شما میتوانید با استفاده از فرم این صفحه هرگونه انتقاد ، پیشنهاد یا شکایت را مستقیما برای ما بفرستید.به شما اطمینان می دهیم در اولین فرصت به پیام شما پاسخ دهیم. شما همچنین می توانید از طریق دایرکت اینستاگرام ما ، آدرس پست الکترونیکی ، شماره تماس و شماره فاکس ما نیز با ما در ارتباط باشید.

همچنین شما می توانید از طریق همین فرم هرگونه خبر ، مطلب یا مقاله ای را که تشخیص می دهید برای دیگران ممکن است مفید باشد به ما برسانید تا بلافاصله بر روی وب سایت بنام خودتان منتشر شود.البته لازم به توضیح نیست که مطالب شما باید در حوزه حمل فضای مجازی ، کسب و کارهای اینترنتی ، بار دربستی ، خرده بار ، حمل بار اتوبوسی یا توزیع بار خیابانی باشد و در چارچوب الزامات وب سایت باشد.

ما در صفحات داخلی یک صفحه به نام همراهان ایجاد کرده ایم که اختصاص دارد به معرفی کسب و کارهای اغلب مجازی . کسب و کارهایی که در این صفحه معرفی می شوند الزاما نمی باید جزو مشتریان وایو باشند. پس اگر مایلید در این صفحه کسب و کار شما به دیگر مخاطبان معرفی گردد ازفرم تماس در همین صفحه هم می توانید تمایل خود را اعلام نمایید تا ترتیبات کار داده شود.

آدرس دفتر : 
تهران – خیابان ابوذر – خیابان عاشری – نبش خیابان نیک نفس – پلاک ۷ – طبقه سوم
تلفکس : ۵۵۶۷۶۸۳۸

آدرس بارانداز :
تهران – جاده قدیم قم – بعد از کهریزک – شورآباد – روبروی خروجی واوان – نبش کوچه پنجم شرقی
تلفکس : ۵۶۵۴۳۲۹۰
ایمیل : info@wayu.ir
اینستاگرام : wayu1400@