تحویل سریع

اهمیت تحویل سریع کالا برای کسب و کارهای مجازی

تحویل سریع و امن کالا در کسب و کارهای مجازی یک جنبه اساسی و مهم از مجموعه عملیات تجارت الکترونیکی است.امروز مردم میتوانند هر کالا و خدمتی را از هر گوشه کره زمین بخرند ولی فقط با تکیه بر یک کسب و کار مجازی معتبر خرید خود را امن و سالم پشت درب منزل خود دریافت خواهند کرد و این واقعیت اهمیت حمل و نقل فروشگاه های اینترنتی را به خوبی نشان می دهد.

بدون یک سامانه تحویل سریع مناسب کسب و کارهای مجازی هرگز نخواهند توانست رشد کرده و به ثبات برسند.سرویس تحویل سریع در تجارت الکترونیکی با بالا بردن سرعت و کیفیت تحویل کالا / خدمات جایگاه یک کسب و کار را در یک مجموعه با خصوصیات یکسان ارتقاء داده و بهبود می بخشد.

پس اجازه دهید ببینیم چگونه سرویس تحویل سریع همچنانکه تجربه یکپارچه مشتریان را در اختیار شما می گذارد می تواند فروش بیشتری را هم به طرف شما جذب نماید

چگونه تحویل سریع سود فروش شما را بالا می برد؟

ترافیک سایت شما را افزایش میدهد

بر اساس تحقیقات به عمل آمده ثابت شده است که ۶۱ درصد از خریداران در عوض اینکه سفارش خود را در همان روز خرید دریافت کنند مایلند مبلغ بیشتری پرداخت کنند.نتیجه این تحقیق نشان می دهد با ارائه خدمات تحویل سریع مانند سرویس تحویل یک روزه مجموعه های تجارت الکترونیکی از افزایش مراجعه و استقبال از پلتفرم یا اپلیکیشن خود لذت خواهند برد.

وفاداری به برند را افزایش می دهد

وفاداری به برند چیزی است که بطور مستقیم با نحوه ، زمان و سلامت تحویل کالا/خدمات در ارتباط است.مشتریان غالبا به برندهایی اعتماد می کنند که خدمات تحویل سریع با تعهد تحویل همان روز یا روز بعد ارائه می کنند.با چنین تعهدهایی فروشگاه اینترنتی شما می تواند سهم بزرگی از بازار را نصیب خود کند و از بازخورد مثبت مشتریان که اساس یک کسب و کار قوی را شکل می دهد لذت ببرد.

کالای فروخته شده سالم خواهد رسید

سلامت کالا یکی از مهمترین جنبه های خدمات تحویل سریع است.رانندگانی که در یک مجموعه با خدمات تحویل سریع کار می کنند الزاما باید دوره های آموزشی فشرده ای را پشت سر بگذارند تا بتوانند این اطمینان را بدهند که تمام بسته ها در زمان مقرر و سالم تحویل می شوند.با چنین خرمات حملی ، زمانی که مشتریان راضی شما برای خرید دوباره به فروشگاه شما بر میگردند جایز است از ترس اینکه موجودی انبار دارد تمام می شود لذت ببرید. حمل سریع هم زمان را برای شما صرفه جویی می کند و هم چندین هزینه قابل پیشگیری را برای شما دفع می کند.

هزینه های پایین تر

استفده از خدمات یک شرکت حمل و نقل که در زمینه  تحویل سریع بار متخصص باشد صرفه جویی های بسیار بزرگی برای شما به ارمغان خواهد آورد که دوتای نخست آن عبارتند از امکان اعلام هزینه های حمل رقابتی که منجر به قیمت پایین از طرف شما و استقبال از طرف خریداران می شود و کاهش فشار و و اضطراب وارده به کسب و کار در جریان تدارکات به وسیله حمل و نقل سریع و امن.

با استفاده از خدمات حمل سریع همه کالاهایی که در انبار یا فروشگاه اینترنتی شما موجود هستند را می توانید راحت تر بفروشید و تحویل دهد.این کالاها می توانند هر چیزی باشند.از حبوبات گرفته تا لوازم منزل ، پوشاک ، تجهیزات ، جواهرات ، کیفهای ورزشی و خیلی چیزهای دیگه که می توانند به راحتی از طریق خدمات تحویل سریع در یک زمان کوتاه ارسال و تحویل شوند.

مشتریان خوشحال تر

یکی از تحقیقاتی که سال گذشته در شبه قاره هند انجام شد نشان داد مصرف کنندگان هندی که خرید آنلاین را بر خرید از فروشگاه های فیزیکی ترجیح می دادند بخاطر خدمات تحویل سریع یک روزه که حاصل محدودیت های قرنطینه بود ممکن بود برای سال بعد تا ۶۴ درصد افزایش پیدا کنند.بخصوص وقتی صحبت از خرید بین شهری به میان می آید خدمات تحویل سریع یکی از سودمندترین خدمات برای مشتریان به شمار می آید زیرا آسودگی و اطمینان دریافت کالا در همان روز یا روز بعد را با خود به میان می آورد.

خدمات حمل سریع

نکته کلیدی

تحت موضوع حمل و نقل فروشگاه های اینترنتی باید به سرمایه گذاری در خدمات تحویل سریع برای تامین رضایت مشتریان و تحویل کالا در یک زمان کوتاه توجه کافی شود.به این ترتیب نه تنها نرخ رضایت مشتریان شما تقویت می شود بلکه تحویل کالا در سلامت و امنیت نیز تضمین می گردد.خدمات تحویل سریع مشتریان شما را خوشحالتر ساخته و احتمال اینکه به فروشگاه شما برای خرید دوباره مراجعه کنند بیشتر خواهد شد که این یعنی فروش بیشتر برای شرکت یا کسب و کار مجازی شما.

ما در مجموعه وایو سعی کرده ایم تا سرعت ارسال و تحویل کالا به گیرنده را تا حد امکان بالا برده و همزمان با تضمین سلامت کالا را حفظ کرده و تعهد خود مبنی بر اخذ هزینه رقابتی را نشان دهیم. این سه مولفه یعنی سرعت بالا ، سلامت تضمین شده و هزینه پایین همه آن چیزی است که صاحبان ، مدیران و گردانندگان کسب و کارهای مجازی و حتی غیرمجازی نیاز دارند.در ارتباط با مطالب این نوشته می توانید از خدمات حمل سریع ما به تفکیک تهران و البرز از این صفحه و از تهران به سراسر کشور از این صفحه اطلاع پیدا کنید

متنی که خواندید ترجمه ای از مجله خبری Retail Minded می باشد و در صورت نیاز می توانید نسخه اصلی متن را از اینجا دریافت کنید.البته تیم ترجمه و تامین محتوای وایو مقدار ناچیزی در متن فارسی تغییرات ایجاد نموده است تا برای خواننده فارسی زبان قابل فهم تر باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *